• Uroczystości przedszkolne

Uroczystości przedszkolne stanowią bardzo ważne wydarzenia w życiu przedszkola. Są okazją do zaprezentowania przez dzieci swoich umiejętności, zdolności, talentów. Uczą optymistycznego spojrzenia na świat, przyrodę, drugiego człowieka, pozwalają na integrację środowiska rodzinnego i przedszkolnego. Dają nam okazję do zdobycia nowego doświadczenia podczas organizacji tego rodzaju przedsięwzięcia, są okazją do zmierzenia się z nowymi wyzwaniami, uczą współpracy, przestrzegania norm życia zbiorowego, dyscypliny. Pomagają w budowaniu pozytywnego obrazu własnej osoby.

Uroczystości to niezwykłe spotkania mobilizujące do współpracy nauczycieli, rodziców, dzieci. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu mamy okazję zaprezentować nasze priorytety i kierunki pracy, ukazać bogate życie przedszkola.
                 Tematyka naszych uroczystości związana jest: z aktualnymi porami roku, kalendarzem świąt, tradycjami ludowymi, potrzebami otaczającego środowiska przyrodniczego i społecznego.
                 Jesteśmy wciąż otwarci na nowe pomysły, dlatego wachlarz propozycji naszych uroczystości ciągle się rozszerza.

Dzieciom i ich rodzicom w naszym przedszkolu proponujemy:

• Pasowanie na Przedszkolaka

• Festyn Rodzinny

• Dzień Drzewa

• Dzień Jabłka

• Dzień Marchewki

• Wielki Bal Owoców i Warzyw

• Dzień Życzliwości i Uśmiechu

• Andrzejki dla dzieci i rodziców

• Jasełka dla dzieci, pracowników przedszkola i rodziców

• Przegląd Kolęd i Pastorałek „Hej, kolęda, kolęda”

• Święto Czekolady